Menu Close

Futboliuko draugiškos varžybos su lopšelio-darželio „Saulutė“ bendraamžiais

Gegužės 6 d. priešmokyklinio ugdymo ,,Smalsuolių” ir ,,Gudruolių” klasių ugdytiniai su mokytojomis Rasa, Ernesta ir Audrone bei padėjėjomis Roberta ir Laima lankėsi Kauno lopšelyje-darželyje ,,Saulutė”, kur išbandė jėgas futbolo aikštelėje. Draugiškose varžybose su bendraamžiais iš ,,Saulutės” darželio netrūko įvarčių, emocijų ir sportinio azarto.⚽🤩⚽

Plačiau: