Priešmokyklinio ugdymo grupių ,,Gudruolių” ir ,,Smalsuolių” kl. vaikai kartu su mokytojomis Nijole ir Egidija, mokytojų padėjėjomis Laima ir Roberta bei meninio ugdymo mokytoja Rasa dalyvavo „Sporto šventėje”, vykusioje Kauno V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto aikštyne 🙂. Mažųjų sportininkų čia laukė progimnazijos ketvirtokai ir jų mokytojos, paruošę įvairių estafečių bei linksmų užduočių 🎈🙂. Visi kartu smagiai rungtyniavo, aktyviai leido laiką gryname ore ir džiaugėsi gera nuotaika 🙃. Į darželį grįžome pasportavę, kupini puikių emocijų ir nešini mielomis dovanomis – ketvirtokų pagamintais drugeliais 🦋🦋🦋
Nuoširdžiai dėkojame Kauno V. Kuprevičiaus progimnazijai už bendradarbiavimą ir gražią bendrystę