2014 m. gruodžio 10 d. mūsų įstaigoje įvyko sporto šventė “Žaisti futbolą smagu”. Šventės tikslas – populiarinti futboliuko žaidimą, bendradarbiaujant su kitomis ikimokyklinėmis įstaigomis: lopšeliais-darželiais…
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.