Menu Close

Mielieji  Kauno lopšelio-darželio „Pagrandukas” ugdytinių tėveliai, seneliai, kolegos, geradariai,

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie parėmė mūsų įstaigą, pervesdami1,2% Gyventojo pajamų mokesčio (GPM). 

Įstaigai skirtos lėšos yra skiriamos Jūsų vaikų ugdymo aplinkos gerinimui. Jūsų vaiką sups saugi, estetiška, kūrybiškumą ir smalsumą skatinanti aplinka, patrauklūs žaislai.

Todėl ir šiais metais maloniai kviečiame 1,2 % GPM (gyventojų  pajamų mokesčio) skirti mūsų įstaigai.

KAIP  TAI GALĖTUMĖTE PADARYTI?

Prašymą patogu pateikti  internetu.  Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje http://www.vmi.lt rasite tam skirtą prašymo formą FR 0512.

Greičiausiai ir patogiausiai prašymą gyventojas (jo atstovas) gali pateikti  elektroniniu būdu per EDS.

  • Paramos gavėjas: Kauno  lopšelis-darželis „Pagrandukas”
  • Mokestinis laikotarpis: 2023 metai
  • 6S mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą: pažymėti X
  • E1 gavėjo tipas: 2
  • E2 gavėjo identifikacinis numeris (kodas) : 191636062.
  • E4 mokesčio dalies dydis (procentais) : 1,2 procentų

Prašymus dėl 1,2 %  gyventojų pajamų mokesčio skyrimo reikia  pateikti elektroniniu būdu iki 2024 m. gegužės 1 d.

Nuoširdžiai dėkojame!

APIE 1,2 GPM PARAMĄ

KAS YRA GPM? Visi Lietuvos gyventojai moka 15 proc. gyventojų pajamų mokestį (GPM). Šie pinigai nukeliauja į bendrą valstybės biudžetą.

KĄ REIŠKIA 1,2 % GPM PARAMA? Džiugu tai, kad kiekvienas Lietuvos gyventojas turi galimybę dalį GPM mokesčio (1,2 proc.) paskirti tiems, kurie jiems rūpi. Pasitikrinti, ar įmonė (įstaiga) turi teisę gauti paramą, galite čia, įvedę įmonės kodą ar pavadinimą.

AR TIKRAI GPM NIEKO NEKAINUOJA? Svarbu nepamiršti, kad šis pasirinkimas – GPM paramos skyrimas – jums nieko nekainuoja. Jei 1,2 % GPM dalies nepaskiriate niekam, pinigai keliauja į bendrą valstybės biudžetą, kaip ir buvo numatyta.

KOKIA SUMA YRA 1,2 % GPM? Suma priklauso nuo jūsų praeitais metais gautų pajamų. Jei, pvz., gaunate vidutinį atlyginimą, jūsų parama sudarys apie 25 Eur. Įstaigai šie pinigai bus pervesti į sąskaitą šių metų rudenį.

KADA IR KAIP GALIMA SKIRTI 1,2 % GPM paramą? Paramą skirti galite nuo einamų metų sausio 1 d. iki tų pačių metų liepos 1 d. Prašymus galima pateikti elektroniniu būdu VMI programėle arba per Elektroninę deklaravimo sistemą www.eds.lt, Popierinių prašymo formų yra atsisakoma.

JEI JŪSŲ PAJAMOS JAU YRA DEKLARUOTOS, o 1,2 % GPM parama nėra paskirta arba tiksliai nežinote kam ji yra skirta. Skirti paramą savarankiškai galite, net jei jūsų deklaracija jau yra užpildyta ir pateikta.