Menu Close

* * *

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie parėmė mūsų įstaigą, pervesdami 1,2% nuo Gyventojo pajamų mokesčio (GPM) 

Primename, kad pagal Lietuvos Respublikos Seimo priimtus Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 1 d. gali pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praeitais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2 %) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą (pvz., lopšeliui-darželiui, kurį lanko Jūsų vaikas).

Įstaigai skirtos lėšos bus panaudotos Jūsų vaikų ugdymo aplinkos gerinimui. Jūsų vaiką sups saugi, estetiška, kūrybiškumą ir smalsumą skatinanti aplinka, patrauklūs žaislai.

Kviečiame Jus pasinaudoti proga paremti Kauno lopšelį – darželį „Pagrandukas“

KAIP  TAI GALĖTUMĖTE PADARYTI?

Prašymą patogu pateikti  internetu.  Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje http://www.vmi.lt rasite tam skirtą prašymo formą FR 0512.

Formos užpildymui būtina nurodyti mūsų įstaigos kodą – 191636062.

APIE 1,2 GPM PARAMĄ

KAS YRA GPM? Visi Lietuvos gyventojai moka 15 proc. gyventojų pajamų mokestį (GPM). Šie pinigai nukeliauja į bendrą valstybės biudžetą.

KĄ REIŠKIA 1,2 % GPM PARAMA? Džiugu tai, kad kiekvienas Lietuvos gyventojas turi galimybę dalį GPM mokesčio (1,2 proc.) paskirti tiems, kurie jiems rūpi. Pasitikrinti, ar įmonė (įstaiga) turi teisę gauti paramą, galite čia, įvedę įmonės kodą ar pavadinimą.

AR TIKRAI GPM NIEKO NEKAINUOJA? Svarbu nepamiršti, kad šis pasirinkimas – GPM paramos skyrimas – jums nieko nekainuoja. Jei 1,2 % GPM dalies nepaskiriate niekam, pinigai keliauja į bendrą valstybės biudžetą, kaip ir buvo numatyta.

KOKIA SUMA YRA 1,2 % GPM? Suma priklauso nuo jūsų praeitais metais gautų pajamų. Jei, pvz., gaunate vidutinį atlyginimą, jūsų parama sudarys apie 25 Eur. Įstaigai šie pinigai bus pervesti į sąskaitą šių metų rudenį.

KADA IR KAIP GALIMA SKIRTI 1,2 % GPM paramą? Paramą skirti galite nuo einamų metų sausio 1 d. iki tų pačių metų liepos 1 d. Prašymus galima pateikti elektroniniu būdu VMI programėle arba per Elektroninę deklaravimo sistemą www.eds.lt, Popierinių prašymo formų yra atsisakoma.

JEI JŪSŲ PAJAMOS JAU YRA DEKLARUOTOS, o 1,2 % GPM parama nėra paskirta arba tiksliai nežinote kam ji yra skirta. Skirti paramą savarankiškai galite, net jei jūsų deklaracija jau yra užpildyta ir pateikta.