Menu Close

logo_eTw

eTwinning projektas ,,Iš kur atsiranda duonelė“

Projekto trukmė: 2018 m. lapkritis, gruodis. Projekte dalyvavo: ,,Ežiuko“ gr. vaikai ir auklėtoja Egidija Stonienė.  Projekto partnerės: Lietuvos ikimokyklinės įstaigos

Projektas buvo apdovanotas Ženkleliu

Projektas “Iš kur atsiranda duonelė?”, skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Įvairių veiklų metu (šokio, muzikos, teatro, dailės ir kt.) ugdytiniai susipažins nuo rugio pasėjimo iki duonos padėjimo ant stalo.

Rezultato pristatymas projekto veiklose, pasidalinant įspūdžiais, nuotraukomis, filmuota medžiaga su draugais iš kitų ugdymo įstaigų, o pedagogams-dalintis gerąja patirtimi.

eTwinning projektas ,,We celebrate Easter”

Projekto trukmė: 2018-03-12 – 2018-04-06. Projekte dalyvavo:  ,,Ežiuko ” gr. vaikai ir   auklėtoja  Egidija Stonienė.  Projekto partnerės šalysPrancūzija, Graikija, Lenkija, Ispanija, Rumunija, Malta, Italija

Projektas buvo apdovanotas  Ženkleliu.

Projekto tikslas vaikai sukurs rankdarbius iš daugybės įvairių medžiagų ir papuoš savo grupę; margins kiaušinius įvairiais būdais; žais Velykinius žaidimus; pamatys, kaip ruošiasi  Velykoms vaikai iš kitų šalių.

Tikėtini rezultatai – vaikai išsiaiškins, kaip Velykos švenčiamos skirtingose šalyse. Vaikai turės galimybę pamatyti, kaip mažieji laukia Velykų užsienyje. Bus suteikta galimybė parodyti savo kūrybiškumą.

 

eTwinning projektas “Rudens dovanos / AUTUMN GIFTS”

Projekto trukmė: 2017 m. spalis, lapkritis

Projekte dalyvavo:  ,,Ežiuko ” gr. vaikai ir auklėtoja  Egidija Stonienė. Projekto partnerės šalys : Lietuvos ikimokyklinės įstaigos

Projektas buvo apdovanotas  Ženkleliu.

TIKSLAI:

Projektu siekiama stiprinti kūrybines galias, suvokti rudens gėrybių naudą žmogui. Išmokyti vaikus panaudoti gamtos dovanas ugdomojoje veikloje. Supažindinti su rudens išskirtinėmis savybėmis. Padėti lavinti vaiko jusles (regėjimą, uoslę, lytėjimą), smulkiąją motoriką, kūrybiškumą, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Gaivinti ir puoselėti lietuvių tradicijas, papročius.

TIKĖTINI REZULTATAI:

Savo aplinkoje (darželyje, prie namų) vaikai, auklėtojos, tėvai stebės gamtos pokyčius rudenį. Vaikai įgis naujų žinių, įgūdžių apie rudens išskirtinumą, augalų savybes, gyvūnų pokyčius. Lavės gebėjimas komunikuoti su bendraamžiais ir suaugusiais. Sukurs knygeles, plakatus, piešinių albumus ar filmukus apie projekto eigą „Ruduo mūsų šalyje“. Išmoks dainų, eilėraščių bei žaidimų apie rudens dovanas. Dalyvaujantys partneriai skleis, dalinsis informacija apie vykdomą projektą internetinėje erdvėje, įstaigos internetinėje svetainėje, ir t.t.

DARBO EIGA

Projekto pradžia – rugsėjo mėnuo,  pabaiga – lapkričio mėnuo. Panaudojant meninį ugdymą (muziką, dailę, teatrą, šokį), lavinamuosius žaidimus, aplinkos pažinimą, sakytinę bei rašytinę kalbą, vaikai susipažino su rudens požymiais, gėrybėmis, gyvūnų gyvenimo būdo pasikeitimais rudenį. Vaikai klausėsi, kūrė pasakojimus apie rudens ypatumus, atliko kūrybinius dailės darbus projekto tema, kartu su pedagogais bei tėveliais gamino lavinamąsias bei ugdomąsias priemones (knygeles, plakatus, gamino vaistažolių arbatas ir t.t.). Visą projekto procesą pedagogai fotografavo, filmavo ir medžiagą talpino projekto internetinėje erdvėje.

 

eTwinning projektas “Let’s talk about Christmas – eTwKalėdos16”

Projekto trukmė: 2016-12-07 – 2017-01-06
Projekte dalyvavo:  ,,Ežiuko ” gr. vaikai ir   auklėtoja  Egidija Stonienė. Projekto partnerės šalys: Albanija, Italija, Lenkija, Turkija.

Projektas buvo apdovanotas Ženkleliu.

Projektas skirtas įvairaus amžiaus vaikams-nuo mažiausių iki didžiausių, mokant vieni kitus, naudojant įvairias priemones bei web2 įrankius, pristatyti artėjančių švenčių:

*papročius;

*tradicijas,

*dainas;

*kalėdinius sveikinimus/atvirutes;

*eglutės papuošalus/ žaisliukus;

*valgius, jų receptus;

*kalėdinius saldumynus ir kt.

 

eTwinning FORUMO ” eTwinning praktika ikimokyklinėse įstaigose” KATALOGAS 

Renginys vyko :  2015-05-19 

 

Projektas ,,SKONIŲ POJŪČIAI” ( The Sensation of Taste)

Trukmė:  2013.04.15 -2013.06.10

Projekte dalyvavo ,,Varpelio” ir ,,Ežiuko” grupių vaikai bei pedagogės. Projekto partneris – Lenkijos Jodlovkos darželis (Publiczne Przedszkole w Jodłówce, Jodłówka, Poland). Projekto tikslas: ugdyti vaikų tarpkultūrinę kompetenciją, supažindinant su Europos kultūrų įvairove, panaudoti IKT vaikų ugdymo procese, įtraukti į ugdymo procesą tėvus. Projekto eigoje vaikai gamino bei ragavo įvairių skonių patiekalus (saldžius, sūrius, rūgščius bei karčius).

Daugiau adresu: http://www.etwinning.net/en/pub/profile.cfm?f=2&l=en&n=96095

Projektas buvo įvertintas Nacionaliniu  bei Europos kokybės ženkleliais.

 

 

Projektas ,,GRUPIŲ SIMBOLIAI KELIAUJA APLINK EUROPĄ” (Mascots travelling across the Europe)

Projekto trukmė: 2013.08.15 – 2014.11.31 

Projekte dalyvavo ,,Ežiuko ” gr. vaikai ir pedagogė Daiva Bobinaitė. Projekto tikslas:  žaisliukai keliavo aplink Europą, susipažino su kitomis šalimis bei kultūromis, kalbomis; dalyvavo vaikų veiklose ir kasdieniniame vaikiškame gyvenime; vaikai turėjo galimybę bendrauti su bendraamžiais per SKYPE iš kitų šalių.

Projekto partnerės šalys : Prancūzija, Bulgarija, Graikija, Lenkija, Škotija, Rusija, Slovakija, Slovėnija.

Projektas buvo įvertintas Nacionaliniu ženkleliu.

Projektas ,,MEDŽIAI METŲ LAIKUOSE” (Trees in seasons)

Projekto trukmė : 2013.10.04 -2014.09.30
Projekto partnerės šalys – Vokietija, Latvija, Estija, Lenkija, Rumunija, Lietuva.
Projekte dalyvavo Kauno lopšelio – darželio ,,PAGRANDUKAS” ,,Varpelio” ir ,,Ežiuko” grupių vaikai (nuo 3 iki 5 m.) ir pedagogės (D.Bobinaitė, D. Penkauskienė, E.Savaniakienė). Projekto tikslas – stebėti medžius įvairiais metų laikais, išbandyti IKT sugalvojant, kuriant žaidimus apie medžius, renkant informaciją ir pan.  
Projektas buvo įvertintas Nacionaliniu ženkleliu.