Menu Close

Akcija „Pažintis su šonaslydžio sportu“

Spalio 15 Kauno lopšelyje – darželyje „Pagrandukas“ buvo neeilinė diena. Nuo ryto vaikai su grupių mokytojomis diskutavo apie mėgstamiausius laisvalaikio užsiėmimus (angl. hobby) ir suprato, kad jų gali būti įvairiausių rūšių. Mokytojos pristatė vieną iš populiarėjančių automobilių sporto šakų – šonaslydį (angl. drift), bei informacinių technologijų pagalba pristatė ištraukas iš „driftingo“ varžybų. Diskusijos pakrypo apie automobilių saugumą ir saugaus elgesio taisykles.

Vaikai nudžiugo sužinoję, kad į svečius atvažiuos keli šios didelės bendruomenės automobilių sporto šakos atstovai ir turės unikalią galimybę gyvai „pačiupinėti“ šiam sportui paruoštus automobilius. Lopšelio – darželio direktorės pavaduotoja ugdymui Živilė Gadliauskaitė – Mikulskė pakvietė BMWFAN.lt atstovus. Andrius Poška, Andrius Mikulskis, Andrius Vasiliauskas ir Eimantas Šukys į įstaigą atvyko su savo išskirtinės išvaizdos automobiliais, kurie paruošti šonaslydžio sportui. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai bei jų mokytojos naudojosi galimybe pasikalbėti su šonaslydžio sporto entuziastais, nuodugniai apžiūrėti specialiai šiam sportui ruoštus automobilius. Visi turėjo progą pasijausti sportinio automobilio vairuotojais, pasėdėti sėdynėse užsisegus saugos diržus ir pasimatuoti šalmus. Vairuotojai suteikė unikalią galimybę išgirsti kaip garsiai ir išskirtinai dirba jų automobilių varikliai. Į akciją įsitraukė ne tik ugdytiniai, bet ir jų tėveliai, kurie buvo ne ką mažiau susidomėję už savo vaikus.

Grupių mokytojos paruošė veiklos tęstinumą namuose, aptarę su savo tėveliais, vaikai išsirinko labiausiai patikusį iš 4 matytų šonaslydžio sporto automobilių ir jį iliustravo.

Živilė Gadliauskaitė – Mikulskė, Inga Kuncaitytė, Silvija Misiūnaitė