Menu Close

Edukacinis – kūrybinis projektas „Ugnis tarp mūsų 2020“

Tradiciniu tapęs Kauno ikimokyklinių įstaigų, mokyklų – daugiafunkcių centrų priešmokyklinio ugdymo vaikų ir mokytojų edukacinis – kūrybinis projektas „Ugnis tarp mūsų 2020“, kurį inicijavo ir įgyvendino Kauno apskrities ikimokyklinių įstaigų dailės ugdytojų draugija kartu su Kauno lopšelio – darželio  „Pagrandukas“ mokytojomis, šiemet devintą kartą  sukvietė 12 įstaigų.

Projekto tikslas – plėsti vaiko pažinimo erdvę, tyrinėti, eksperimentuoti, stebėti ugnį  ir perteikti ją netradicinėmis dailės raiškos priemonėmis formuojant saugaus elgesio su ugnimi nuostatas.

Projekto dalyviai nuotoliniu būdu dalyvavo edukacinėje programoje su priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inspektore J. Lapėnaite. Savo kūrybines idėjas, saugiai  ir atsakingai veikdami, eksperimentuodami projekto dalyviai (80 vaikų) perteikė netradicinėmis dailės priemonėmis bei technikomis pasakodami apie ugnies tramdytojus  el. knygoje  https://www.storyjumper.com/book/read/92544586/Kauno-miesto-ikimokyklini-staignbspvaik-krybiniai-darbaiUgnies-t#

Metodiniame aplanke ‚,Aš- ugnies tramdytojas“ 39 mokytojos pateikė STEM ugdymo pagrindu veiklas, kurias įgyvendino su ugdytiniais projekto metu (METODINIS APLANKAS).

„Pagranduko“ lopšelio-darželio ,,Žirniuko‘‘, ,,Saulutės‘ ‘ir  ,,Katinėlio“ ugdytiniai ,,susidraugavo su ugnimi‘‘, atrado naujų gesinimo būdų bei priemonių kartu su mokytomis. Akimirkos iš veiklų:

 

 

Mokytoja Dainora Čižinauskienė