Menu Close

Erasmus+ projekto „Save your environment, save your future“ partnerių susitikimas Ispanijoje

Kovo 13 – 17 dienomis įstaigos mokytojų komanda dalyvavo Erasmus+ KA229 projekto „Save your environment, save your future“  (liet. „Saugok savo aplinką, saugok savo ateitį“) ketvirtame susitikime Aguilas miesto „El Rubial“ mokykloje Ispanijoje. Šiame projekte dalyvauja 5 ugdymo įstaigos: Lenkijos (koordinatorius), Rumunijos, Turkijos, Ispanijos ir Lietuvos. Siekiama didinti vaikų, pedagogų ir tėvų sąmoningumą apie tvarią aplinką, nes nuo veiksmų priklauso mūsų ateitis.

Vizito metu partneriai susipažino su mokykla, jos vykdomomis ugdymo programomis, aptarėme Ispanijos švietimo sistemą. Stebėjome pristatomas veiklas – žaidėme tradicinius ispanų vaikų žaidimus, kūrėme žaislus iš antrinių žaliavų, išbandėme netaršias dvirates transporto priemones mokyklos kieme ir kt.

Susitikimo metu kultūrinių – pažintinių veiklų metu buvome pakviesti į susitikimą su Aguilas miesto meru, kuriam pristatėme vykdomą projektą. Taip pat, dalyvavome ekskursijose ne tik pačiame mieste, bet ir Kartagenoje, ragavome tradicinius ispanų patiekalus, bei ėjome į žygį pajūrio kalnuotomis pakrantėmis.

Esame dėkingi šio susitikimo (mobilumo) šeimininkams Ispanijos mokytojams ir mokiniams už puikiai suplanuotas veiklas, sveikatingumą bei šiltą bendravimą.

Susitiksime paskutiniame projekto mobilume Rumunijoje!

 

Erasmus+ pedagogų komanda: Živilė, Egidija, Rasa, Dainora, Ilona ir Silvija