„Esu saugus darželio aplinkoje“

Gegužės 6 – 10 dienomis lopšelyje – darželyje „Pagrandukas“ vyko saugaus elgesio ir eismo savaitė. Vaikai buvo supažindinti su įvairiais kelio ženklais, kelių eismo taisyklėmis, patys gamino šviesoforus, kelių ženklus, stebėjo šuniuko Amsiaus mokomuosius filmukus, juos aptarė, diskutavo, surinko „minčių lietų“. Žaidimų, pokalbių ir vaidybinės veiklos metu vaikai susipažino, įtvirtino, patobulino savo žinias ir įgūdžius apie saugumą, atšvaitų naudą, apdovanojo savo tėvelius garbės ženkleliais, kad saugiai buvo atvesti į darželį.

Savaitę vainikavo gegužės 10 d. į svečius atvykę Kauno apskr. VPK VTV Bendruomenės skyriaus pareigūnės ir šuo Amsis. Vaikai turėjo galimybę apžiūrėti  tikrą tarnybinį policijos automobilį, išgirsti policijos automobilio sirena, būti tikri eismo dalyviai, kuriems eismą reguliavo policininkės, žaidė žaidimą „Šviesoforo spalvos“, dalinosi savo patirtimi.

 

Projekto organizatorės: auklėtoja Inga Kuncaitytė, auklėtoja Ilona Kondrackienė, vyr. auklėtoja Kristina Balčiūnienė, vyr. auklėtoja Rima Runtienė, muzikos ped. Kristina Buitkutė, pav. ugd. Živilė Gadliauskaitė, pav. ugd. Vilma Acė