,,Kas pievelėje gyvena?”

Pavasarį bunda gamta, skleidžiasi gėlės, sprogsta pumpurai, grįžta paukščiai, iš žiemos miego bunda labai įdomus vabzdžių pasaulis.

Balandžio 14 – 17 dienomis ,,Katinėlio” grupės ugdytiniai susipažino su dažniausiai pievoje sutinkamais vabzdžiais: boruže, bite, skruzdėle ir drugeliu. Vaikams nuotoliniu būdu buvo pasiūlytos įvairios veiklos susipažinimui su šiais vabzdžiais: ugdytiniai, padedant suaugusiems, aptarė vabzdžių išvaizdą; pastebėjo jų svarbius požymius; gebėjo atpažinti ir įvardinti boružę, bitę, skruzdėlę, drugelį; tobulino skaičiavimo ir matavimo įgūdžius ne tik vyresni, bet ir mažesni vaikai, skaičiuodami vabzdžių kojas, sparnus, taškelius ir kt.; lavino sakytinę kalbą aptardami su suaugusiais namie žiūrėtą animacinį filmą ,,Skruzdėlytė tauškalytė” bei mokytojos Egidijos sukurtą el. knygą ,,Kas pievelėje gyvena?”.

Ugdytiniai veikė kūrybiškai, savitai, savarankiškai ir su suaugusiais, lavino smulkiąją motoriką meninės – kūrybinės veiklos metu. Gautas gausus grįžtamasis ryšys:

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Egidija Stonienė