Menu Close

Kelionė į Vilnių

Balandžio 12 d. „Žirniuko“ grupės vaikai ir tėveliai keliavo Vilnių.
Vaikai šoko LEU Šokio pedagogikos IV kurso studentų baigiamųjų kūrybinių darbų koncerte, aplankė Gedimino pilį, Bernardinų sodą, žaidė edukacinėje programoje žaislų muziejuje.
Daug naujos patirties, smagių ir linksmų išgyvenimų, nepamirštamų akimirkų…