Balandžio 12 d. „Žirniuko“ grupės vaikai ir tėveliai keliavo Vilnių.
Vaikai šoko LEU Šokio pedagogikos IV kurso studentų baigiamųjų kūrybinių darbų koncerte, aplankė Gedimino pilį, Bernardinų sodą, žaidė edukacinėje programoje žaislų muziejuje.
Daug naujos patirties, smagių ir linksmų išgyvenimų, nepamirštamų akimirkų…
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.