Menu Close

Mokytojai dalyvavo tarptautiniame Erasmus+ “Save your environment, save your future.” projekte

Kauno lopšelio-darželio ,,Pagrandukas“ penkių mokytojų komanda, gegužės 29 – birželio 2 dienomis dalyvavo tarptautinio Erasmus+ “Save your environment, save your future.” projekto penktame susitikime Rumunijoje ,,Nicolae Iorga“ mokyklos gimnazijoje, Grindu mieste, Rumunijoje.
Projekte dalyvaujančios šalys Lenkija(koordinatorius), Lietuva, Turkija, Ispanija ir Rumunija siekia didinti vaikų, tėvų, pedagogų sąmoningumą apie tvarią aplinką, nes nuo jų veiksmų priklauso mūsų ateitis.
Vizito metu, kartu su partneriais, patyrėme nuostabių akimirkų: susipažinome su mokykla ir jos ugdymo programomis, metodika, diskutavome, dalijomės nuomonėmis ir patirtimi, aptarėme Rumunijos švietimo sistemą, stebėjome ir dalyvavome veiklose su mokyklos mokiniais.
Kultūrinėje-pažintinėje programoje sužinojome įdomių dalykų apie Rumuniją, ypač apie lankytinas vietas, tradicijas ir papročius ragavome tradicinius rumunų valgius. Leidomės į istoriją aplankydami Brano pilį, Prejmerio įtvirtintą bažnyčią ir Juodąją bažnyčią Brasove bei nuostabią Peles pilį.
Dėkojame šio susitikimo šeimininkams už įgytas vertingas žinias ir patirtis, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, šiltą visos švietimo bendruomenės svetingumą.
Šiuo mobilumu baigiame vykdyti šį projektą. Dėkojame visiems partneriams už svetingumą, nepamirštamas akimirkas, pilnas teigiamų emocijų, malonių prisiminimų, naujų patirčių ir atradimų! 🇦🇩🇵🇱🇱🇹🇪🇸🇹🇷