Moliūgo gimtadienis

Kauno lopšelis – darželis „Pagrandukas“ jau keletą metų  dalyvauja  Tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio – socialinio švietimo projekte ,,Saulėto oranžinio traukinio kelionė“.

Dalyvaudami projekte siekiame nuosekliai ugdyti vaikų pažinimo ir gamtamokslinę kompetencijas, bei efektyvinti mokytojų ir šeimos bendradarbiavimą.
Šiemet „Saulėtas oranžinis traukinys“ šventė savo penktąjį gimtadienį. Gimtadienio diena – kiekvienam ypatinga, o ypač mūsų mažiesiems. „Katinėlio”, „Kiškelio”, „Ežiuko”, „Saulutės”, „Žirniuko” ir „Žiogelio” grupės sugalvojo įvairių pramogų penktajam moliūgo gimtadieniui. Vyko improvizuotos pasakos, vaidinimai, edukaciniai bei inovatyvūs žaidimai, buvo šokama bei dainuojama. O koks gimtadienis be torto. Ta proga lopšelio – darželio kieme sukūrėme kompoziciją „Moliūgo gimtadienio tortas“. Kompozicijai panaudojome ne tik užaugintus moliūgus, bet ir įvairių daržovių, vaisių ir gėlių.

Dėkojame tėveliams, mokytojoms ir visai bendruomenei, už aktyvų dalyvavimą, drauge patirtą pažinimo džiaugsmą, bei dalijimąsi saulėtomis oranžinio kūrybiškumo idėjomis.

 

Mokytoja Egidija Stonienė