Menu Close

Pasitinkant Kalėdas

Vėl apsisuko metų ratas ir sulaukėme gražiausių metų švenčių. Kalėdinių varpelių  aidas atnešė į lopšelį – darželį šventinį šurmulį sujudimą ir puikią nuotaiką.
„Žvirbliuko 1 ir 2“, „Aguonėlės“, „Pelėdžiuko 1 ir 2“ bei „Kiškelio“ grupių mažiausieji ugdytiniai dainavo, šoko, gaudė sniego burbulus, džiaugėsi radę dovanų maišą, kurį buvo pametęs Kalėdų Senelis:

 

„Nykštuko“ grupės šventinis renginys buvo  apie miško žvėrelių draugystę:

„Ežiuko” grupė Kalėdinio rytmečio metu pavirto kiškiais ir keliavo ieškoti lobio, įveikdami įvairias kliūtis:

„Varpelio“ grupės vaikai pavirto nykštukais ir snieguolėmis, kurie šokdami, dainuodami keliavo pas Kalėdų senelį:

„Boružėlės“ ir „Žiogelio“ grupių vaikai šventės metu žaidė ritminius žaidimus bei rideno sniego rutulį. Šventinį rytmetį vainikavo susitikimas su Kalėdų seneliu, kurio taip ilgai laukė:

„Katinėlio“ grupės ugdytiniai dalyvavo rytmetyje „Kalėdų belaukiant“. Vaikai dainavo daineles, šoko snaigių sūkuryje, linksminosi ir susitiko su Kalėdų Seneliu:

Priešmokyklinės grupės „Saulutė“ ugdytiniai pakvietė tėvelius pabūti kartu prie Kalėdinės eglutės ir vaidino spektaklį „Kiškių Kalėdos“, dainavo daineles, šoko polką. Vaikams renginio pabaigoje pavyko prisišaukti Kalėdų senelio padėjėją nykštuką:

Priešmokyklinio ugdymo „Žirniukas“ grupės ugdytinių Kalėdinis rytmetis vyko neįprastoje aplinkoje – Pabėgimų kambaryje „Sveiki, sveiki“. Tam, kad išeitų iš kambario, vaikai turėjo spręsti įvairias užduotis ir galvosūkius, ieškoti paslėptų užuominų, iššifruoti slapčiausius kodus. Tad norint įminti visas mįsles vaikams reikėjo panaudoti turimas žinias apie sveikatą.

Sugrįžusių į darželį vaikų laukė staigmena – Kalėdų senelis. Vaikai su juo šoko ir dainavo: