Menu Close

Poezijos rytmetys „Ačiū, pavasari, kad sugrįžai“

Šiandien mūsų įstaigoje jau trečią kartą vyko poezijos rytmetys „Ačiū, pavasari, kad sugrįžai”. Šiltą ir jaukią šventę organizavo mokytojos Jurgita Bloveščiūnienė, Audronė Daugėlaitė ir Ilona Šlekienė.
Sulaukėme mažųjų svečių su jų mokytojomis iš: Kauno lopšelis-darželis „Pagrandukas”, Kauno lopšelis-darželis „Saulutė”, Kauno lopšelis-darželis „Sadutė”, Kauno lopšelis-darželis „Kūlverstukas”, Kauno lopšelis-darželis „Linelis”, Kauno menų darželis „Etiudas” bei privataus darželio „Stebuklų šalis”.
Vaikai drąsiai deklamavo eiles, dalijosi pavasariška nuotaika ir džiugino vieni kitus nuoširdžiomis šypsenomis. Buvo gera matyti jų pasitikėjimą savimi, kūrybiškumą ir spindinčias akis.
Džiaugiamės, kad poezijos rytmetys tampa gražia tradicija, vienijančia bendruomenę ir nuo mažens puoselėjančia meilę lietuviškam žodžiui. Ačiū visiems dalyvavusiems už šilumą ir bendrystę!