Menu Close

Projektas „Jaučiu, kalbu, kuriu su Meškiuku Šaltuku“

Šiandien, vasario 27-ąja, priešmokyklinio ugdymo grupė „Gudruolių“ klasė kartu su mokytoja Audrone ir psichologe Urte dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir mokytojų projekte „Jaučiu, kalbu, kuriu su Meškiuku Šaltuku“.
Vaikai kūrė pasakas apie Meškutį Šaltuką, kalbėjo apie jo, savo ir draugų jausmus. Ugdė emocinės raiškos ir nusiraminimo įgūdžių gebėjimus, per įvairias veiklas.
Dalinamės akimirkomis

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid05uZYqxERoDEYbujfjL6SZbrVBwtbNEEoB4pbyGDWZV7yDy7761qzHmhxgnzx9jBBl&id=100091741107673