Menu Close

Renginys „Žiūrėkite, ką valgote“

Gegužės 6 d. priešmokyklinių ugdymo grupių „Saulutė“ ir „Žirniukas“ vaikai dalyvavo edukaciniame renginyje „Žiūrėkite, ką valgote“, kurį organizavo Lietuvos paukštininkystės asociacija (LPA).
Edukacijos metu kartu su vedėju buvo personažas viščiukas, kuris viso renginio metu bendravo su vaikais. Viščiukui vaikai davė Roko vardą.
Vaikams buvo pasakojama apie kokybišką vištieną, kaip atskirti parduotuvės lentynoje, kuri vištiena buvo užauginta be antibiotikų, kodėl ją sveika valgyti ir pan. Vaikai sužinojo ir daug įdomių faktų apie patį paukštį – vištą.
Po to, vaikai buvo kviečiami ateiti prie laimės rato, kuris vaikams suteikė daug džiugių emocijų.
Kas išsuko klausimą – pats arba su draugų, mokytojų pagalba turėjo atsakyti į klausimą ir buvo apdovanotas projekto dovanėle – spalvinimo knygele, o jeigu išsuko dovanos paveiksliuką – dovaną gavo iš karto.
Apdovanoti visi renginyje dalyvaujantys vaikai labai džiaugėsi knygelėmis, kurias po edukacijos išskubėjo spalvinti į grupes.
Daugiau akimirkų čia: