Menu Close

„Žiema, žiema, lauk iš kiemo!”

Užgavėnės – triukšmingos ir su gera doze išdaigų!
Oi, kaip dūzgė mūsų kiemas! Velniukai ir ožiukai šokinėjo, raganaitės burtus krėtė, o spalvingos kaukės taip sukosi, kad net žiema išsigando ir pradėjo lagaminus krautis!
Skambėjo muzika, netilo juokas, vyko linksmos Kanapinio ir Lašininio varžytuvės!
Dėkojame visiems persirengėliams ir garsiausiems žiemos baidytojams – be jūsų ši šventė nebūtų tokia spalvinga!
Tegul ateina pavasaris su saule, šiluma ir dar daugiau progų švęsti!