Menu Close

Gyvūnų sporto fiesta

Balandžio 29 d. Kauno lopšelio-darželio ,,Pagrandukas” ,,Ežiukas” ir ,,Varpelis” grupių ugdytiniai, lydimi mokytojų R. Drumstaitės ir R. Nislaitytės bei padėjėjų S. Dobilienės ir D. Aranauskienės, dalyvavo Kauno Kolegijos sporto šventėje ,,Gyvūnų sporto fiesta”. Šventę dalyviai pradėjo nuotaikingu apšilimo šokiu. Po jo dalyvių komandų laukė aštuonios stotelės su įvairiausiais miško gyvūnais ir jų sugalvotomis užduotimis. Vaikai, įveikdami kliūtis, statė bebrų užtvanką, landžiojo tuneliu ir bėgiojo kaip lapiukai, žaidė kamuoliu su meškutėmis, šokinėjo kaip varlytės ir kiškučiai, lenktyniavo su ežiukais bei bėgiojo kaip darbštuolės skruzdėlytės. Bežaisdami su šiais linksmais miško gyvūnais, vaikai patyrė daug gerų emocijų! Gyvūnų sporto fiesta

Plačiau: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0357dAPZEcZwsHV23DmpHbAnKyvmXnofC6xEoodvFRcwPzESvyiKX2EDGFWg3FQVphl&id=100091741107673