Lietuvos mažųjų žaidynės – tai ypatinga šventė, kupina judesio, juoko ir gerų emocijų. Į šį smagų renginį Kauno sporto halėje gegužės 1 d. atvyko ir mūsų įstaigos vaikų komanda su mokytojomis Audrone, Ilona Š. ir Rasa, pasiruošusių išbandyti jėgas, draugiškai pasivaržyti ir, svarbiausia, smagiai praleisti laiką.
Svarbiausia buvo ne laimėti, o dalyvauti, bendradarbiauti ir palaikyti vieni kitus.
Lietuvos mažųjų žaidynės paliko daug gražių prisiminimų
Tai buvo diena, kupina judesio, šilumos ir tikro vaikiško džiaugsmo
Plačiau: