Menu Close

Respublikinis projektas „Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2022“

Vasario mėnesį Kauno lopšelyje – darželyje „Pagrandukas“ buvo vykdomas Respublikinis projektas “Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2022”.  Tai tradicinis, jau 10-ą kartą, vykstantis projektas Lietuvos ikimokyklinėse įstaigose, kurį organizuoja Kauno lopšelis-darželis „Spragtukas“ ir Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija.

Pagrindinis projekto tikslas – tenkinti vaikų fizinio aktyvumo poreikį išbandant žiemos sporto šakas. Tad vasario 3 d. darželio kieme vykusiose olimpinėse žaidynėse dalyvavę „Katinėlio”, „Žiogelio”, „Saulutės” ir „Žirniuko” gr. ugdytiniai, išbandė tokias sporto šakas, kaip biatlonas, rogučių sportas, ledo ritulys ir slidinėjimas. Daug džiaugsmo vaikams suteikė „rogučių“ rungtis, kamuoliukų mėtymas į taikinius, netradicinis ledo ritulys, slidinėjimas su „kartoninėmis” slidėmis.

Pagrindinis Olimpinių žaidynių principas – svarbu dalyvauti, o ne nugalėti. Tad ir nugalėtojų nebuvo, buvo tik puikus oras, ypač linksmos emocijos, beribė energija, žvalūs, paraudę vaikų veidukai.

Lietuvos ikimokyklinukų žiemos olimpiada švenčia jubiliejinę, 10-ies metų sukaktį. Projektas šiais metais neapsiriboja vien tik sportu. Organizatoriai pakvietė visus dalyvius užsiimti ir kūrybine veikla. Vaikai kūrė ir statė olimpinį miestelį, gamino, puošė  tortą iš sniego.

 

 

 Mokytojos Rasa Nislaitytė, Egidija Stonienė, Dainora Čižinauskienė, Silvija Misiūnaitė, Nijolė Bekampienė