Menu Close

Tarptautinis projektas „Pasakyk pasauliui labas“

„Boružėlės“ ir „Nykštuko“ grupių pedagogės kartu su ugdytiniais, jau ne pirmi metai, dalyvauja tarptautiniame projekte „Say hello to the world“. Šiais metais teko garbė susipažinti net su dviejų šalių, Kroatijos ir Slovėnijos, vaikais. Projekto viena iš svarbiausių sudedamųjų dalių yra vaizdo skambutis, kurio metu galime ne tik patys prisistatyti, parodyti savo gebėjimus ir pabendrauti su kitataučiais, bet ir pamatyti kitos šalies vaikus, jų tradicinius žaidimus bei išgirsti jų kalbą.

Pavyko vaizdo skambučiu susisiekti su partneriais iš Slovėnijos, Podbocje miestelio. Vykdydami penkių pirštukų programą, “Nykštuko” ir |”Boružėlės” grupių vaikai partneriams pristatė temas „Tai esu aš” ir „Aš ir mano šeima”. Angliškai pasisveikinome ir padainavome dainą apie save ir kokias kūno dalis aš turiu, penkių pirštų dainelę apie tėtę, mamą, brolį bei sesę. Slovėnai nupiešė piešinius ir juos prisistatė. Puikios emocijos vyravo viso pokalbio metu, vaikams buvo įdomu stebėti vaikus per kompiuterio  ekraną. Smagiausia dalis buvo atsisveikinti, mojuoti vėliavėlėmis bei sakyti „Bye“, „Good bye“ (Iki, viso gero).

Paskutinio vaizdo skambučio metu, savo kitataučiams draugams, pristatėme vieną iš lietuvių liaudies dainų „Išėjo tėvelis į mišką“, o draugai parodė savo sukurtus šeimų piešinius. Jau su nekantrumu laukiame kito susitikimo, kurio metu pristatysime savo darželį.

 

Ilona Kondrackienė, Inga Kuncaitytė