Kovo 12 d. Kauno mieste vyko ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginiai vyko 14 ugdymo įstaigų. Juose dalyvavo apie 250 dalyvių. Festivalio tikslas – suburti Kauno ikimokyklines įstaigų komandas į pilotinį masinį trikrepšio žaidimą.
Mūsų įstaiga dar tik žengia pirmuosius žingsnius mokantis šio naujo žaidimo, kur galima mesti ne į vieną, o net į tris krepšius. Tad šis festivalis buvo puiki proga parodyti vaikų pasiekimus, o kartu ir parungtyniauti su kitų įstaigų komandomis. Į svečius atvyko lopšelių- darželių ,,Vaikystė", ,,Girinukas", ,,Pasaka" komandos. Mūsų darželiui atstovavo ,,Saulutės" gr.- Urtė, Vilius, Kristupas ir Erikas. Renginio dalyvius pasveikino mažosios šokėjos su pavasariniu šokiu ,,Pienės vaikelis". Po jo, vaikai žaidė judrų apšilimo žaidimą ,,Paliesk kamuolį". Toliau sekė estafetės su krepšinio elementais – dalyviams reikėjo parodyti savo greitumą, vikrumą perduodant kamuolį, varantis, metant į krepšį. Ir galiausiai komandos išbandė savo jėgas trikrepšio aikštelėje. Emocijos liejosi per kraštus, dalyviai braukė prakaitą ir troško įveikti varžovus.Tiek svečius, tiek savo komandą palaikė mūsų įstaigos sirgaliai. Renginio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.