Kovo 12 – 13 dienomis mūsų darželio ugdytiniai lankėsi Kauno lėlių teatre. Vaikai sugrįžo kupini džiugių emocijų bei įspūdžių po matytų spektakliukų ,,Tigriukas Petrikas" ir ''Zuikio kaprizai".
Nuotrauka iš http://www.kaunoleles.lt
Kovo 12 – 13 dienomis mūsų darželio ugdytiniai lankėsi Kauno lėlių teatre. Vaikai sugrįžo kupini džiugių emocijų bei įspūdžių po matytų spektakliukų ,,Tigriukas Petrikas" ir ''Zuikio kaprizai".
Nuotrauka iš http://www.kaunoleles.lt