Menu Close

Veiksmo savaitė ,,Be patyčių”

Šiemet kovo 24 – 28 d. vykusioje respublikinėje veiksmo savaitėje ,,Be patyčių" dalyvavo ,,Varpelio" ir ,,Saulutės" gr. ugdytiniai bei pedagogės D. Penkauskienė, E. Savaniakienė, Ž. Gintvilienė, N. Bekampienė bei kūno kultūros pedagogė R. Nislaitytė. Savaitės eigoje su vaikais pedagogės aptarė vaikų teises bei pareigas,vaikai lankėsi vieni kitų grupėse. Vienas iš draugiškumo puoselėjimo būdų, buvo perskaitytos knygelės dovanojimas draugui. T.p. vaikai dalyvavo draugiškame sportiniame renginyje.